Fotografie a poděkování

03.05.2018 06:52

Na rajce.idnes.cz jsme přidali spoustu fotek ze včerejšího závodu (další ještě přibudou). Závodu se zúčastnilo 179 dětí a 39 dospělých závoďáků. Všichni si užili technicky zajímavé trasy v Bikeparku Držkov a jeho okolí. Takto dopadli domácí borci z Týmu Cyklo Benda: Tadeáš byl 6. v odrážedlech, Terka byla 3. v Předžákyních, Anežka vyhrála Žákyně I, Karel byl v Žácích I 16., Lucka byla 2. v Žákyních II, Kryštof zvítězil v kategorii Mladších žáků, ve stejné kategorii byl Vašek 5., bohužel z boje o 2. místo ho vyřadil spadlý řetěz. Marek skončil ve Starších žácích 2. Z vítězství se v Juniorech radoval Pechyn, Matěj byl 4. v kategorii Muži, Michal byl 3. v Mužích A., Radim 7. a Pavel 8. v mužích B. V Mužích C byl Míra 2, Milan 3. a Jarda 6. V kategorii Hobbyl byl Marek 2..Petr 4. a další Petr 5.. Děkujeme všem závodníkům za účast. Osazenstvu Cyklo Benda týmu za perfektní organizaci! V neposlední řadě musíme poděkovat sponzorům, díky kterým jsme měli dostatek cen pro všechny umístěné (v dětských kategoriích jsme vyhlašovali vždy nejlepších 5 závodníků). Závod sponzorovali: Cyklo Benda, manželé Bendovi st., Alfex, Sámoška Plavy - Jan Patrman, velkoobchod Helios - manželé Kováčovi, Obce Držkov a Plavy, BP Lumen, ABB JBC, Restaurace Maxík - Plavy, Partners - David Brečka, manžele Burgermesterovi a R2. Ještě jednou díky všem a těšíme se na další ročník, který opět uspořádáme 1.5..